Aktualności

przez | 15 listopada 2017

gora_dobry

24.05.2018

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że nasze szkolenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przypominamy, że mogą zgłosić się Państwo na szkolenie językowe (j. angielski, j.niemiecki) lub szkolenie z technologii informacyjno-komunikacyjnej. Ci z Państwa, którzy chcą maksymalnie zwiększyć swoje kwalifikacje i kompetencje mogą wziąć udział w obu szkoleniach!

30.04.2018

Szanowni Państwo,

przypominamy o trwającej rekrutacji do projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących”. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby od 25 roku życia z województwa pomorskiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kompetencji językowych i komputerowych.

10.03.2018

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy,  że rozszerzyliśmy grupę docelową w naszym Projekcie. Zapraszamy do wypełniania formularzy zgłoszeniowych również osoby pracujące poza sektorem MMŚP! Wzory dokumentów dla osób zgłaszających chęć udziału w projekcie znajdują się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne do pobrania.

14.02.2018

Szanowni Państwo,

wczoraj rozpoczęło się pierwsze szkolenie komputerowe. Serdecznie gratulujemy Uczestnikom Projektu z miejscowości Puck!

16.01.2018

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że przedłużyliśmy proces rekrutacji. Wciąż mogą Państwo przysyłać formularze zgłoszeniowe do udziału w naszym Projekcie!

15.12.2017

Szanowni Państwo,

przypominamy o trwającej rekrutacji do projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących”. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby od 25 roku życia z województwa pomorskiego, które są pracownikami sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kompetencji językowych i komputerowych.

10.11.2017

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że kolejne grupy rozpoczęły zajęcia w miejscowościach Słupsk i Gdańsk. Uczestnicy Projektu w obu grupach podnoszą swoje kwalifikacje z języka angielskiego.

11.10.2017Kompetencjekluczowedlapracujacych

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że pierwsza grupa Uczestników Projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących” rozpoczęła swoje zajęcia z języka niemieckiego w miejscowości Potęgowo. Serdecznie gratulujemy Uczestnikom Projektu! Jednocześnie informujemy, że nadal trwa rekrutacja na szkolenia z języka angielskiego, języka niemieckiego oraz Technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Zapraszamy do udziału!

12.09.2017

Szanowni Państwo,

aktualnie trwa rekrutacja do Projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących”.

Zapraszamy do udziału.

25.08.2017

Szanowni Państwo,

informujemy, że trwa rekrutacja do projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących”. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych w ramach projektu. Wzory dokumentów dla osób zgłaszających chęć udziału w projekcie znajdują się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne do pobrania.